Доставка

Можливість БЕЗКОШТОВНОЇ доставки товару по Україні кур'єрською службою УКРПОШТА або НОВА ПОШТА в залежності від суми замовлення.


Безкоштовна доставка при замовленні від 600 грн. - УКРПОШТА,

при замовленні понад 700 грн. - НОВА ПОШТА.


Увага! Неправильно зазначений номер телефону,
неправильна або не повна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантуємо.

Доставка щодня з 10:00 до 17:00, субота, неділя доставки немає. Товари, замовлені вами в суботу та неділю, доставляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі.

Увага! Просимо вас пам'ятати, що все споживчі властивості товару, який ви замовляєте слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару.

При доставці замовленого товару перевіряйте, будь ласка, комплектність замовлення, відповідність товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. В подальшому подібні скарги не розглядаються.

Якщо виникнуть питання, побажання і претензії звертайтеся в службу доставки:

Електронна пошта: konosochki@gmail.com.

 

Час доставки узгоджується з менеджером Служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після розміщення замовлення на сайті.


Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру Служби доставки, який зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.